بهترین پوشش برای پشت بام

بهترین پوشش برای پشت بام

پشت بام یکی از قسمت های مشاع خانه است و غفلت از آن می‌تواند خسارات سنگینی به خانه وارد کند.

مهم‌ترین چیز در مورد پشت بام، انتخاب یک پوشش خوب برای عایق‌بندی آن است.

ایزوگام و عایق بندی پشت بام در دنیای امروز بسیار رایج شده است. دلیل اصلی این کار حفظ بافت ساختمان و مصالح آن است ولی این اقدام یک عایق حرارتی برای جلوگیری از اتلاف گرما هم محسوب می شود.

راهکارهای جلوگیری از اتلاف گرما در فصول سرد

جلوگیری از اتلاف گرما در فصل های سرد سال یکی از مهم‌ترین دغدغه های خانواده‌ها محسوب می‌شود. بسیاری از خانواده‌ها هستند که در فصل های پاییز و زمستان از مبلغ بالای قبض‌ گاز منزلشان شکایت دارند. گروهی دیگر از خانواده ها هم هستند که می گویند از هر سیستم گرمایشی استفاده می کنند منزلشان گرم نمی‌شود. به نظر شما ایراد کار کجاست؟ آیا راهی برای حفظ گرمای خانه وجود دارد؟ آیا راهی برای جلوگیری از هدر رفتن گرما در فصول سرد سال وجود دارد؟ برای پاسخ به این سوالات با زومیلا همراه باشید.

چگونگی جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان ها

در فصل های سرد سال گرم کردن و گرم نگهداشتن خانه یک موضوع مهم تلقی می شود. افراد همیشه در پی پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از هدر رفتن گرمای خانه هستند که به این وسیله هم خانه خود را گرم نگه دارند و هم هزینه اضافی برای قبوض برق و گاز پرداخت نکنند. ما در این مقاله قصد داریم شما را با راه های جلوگیری از هدر رفتن انرژی گرمایی آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید تا ۱۰ نکته اساسی را به شما گوشزد کنیم.

 

به منظور محافظت از سقف خانه در برابر عوامل جوی مانند برف و باران، لازم است از پوشش‌های حفاظتی مناسبی بر روی بام استفاده شود.

انواع گوناگونی از پوشش‌های بام در بازار موجود می باشد. از میان انواع و اقسام این پوشش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- قیرگونی سقف

این نوع پوشش نسبت به دیگر پوشش های سقف قیمت کمتری دارد. قیرگونی‌ به دو دسته‌ زیر تقسیم بندی می شود:

  • پشم شیشه
  • آلی

     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *