عایق حرارتی نانو مایع

عایق حرارتی نانو مایع

عایق حرارتی نانو وقتی به صورت مایع باشد، دست شما را برای اجرا روی هر سطحی باز می گذارد. زیرا شما می توانید با استفاده از انواع ابزار نقاشی مثل برس، غلطک یا پیستوله آن را پیاده کنید. توجه داشته باشید که این نوع عایق های حرارتی نانو پلیمر به شکل رنگ بوده و بر پایه هیدروکربن ها هستند. این موضوع باعث می شود تا هم در هزینه مواد اولیه خود برد کنید، و هم برای اجرای آن کاهش چشم گیری در هزینه های کارتان به وجود بیاید. لازم به ذکر است که اصلا مهم نیست سطح اجرای کار شما از چه جنسی باشد. یعنی شما به راحتی روی فلز، چوب، سنگ و… می توانید عملیات عایق کاری ر انجام دهید.

همچنین این عایق ذکر ابزار ایده الی برای محافظت از لوله های گاز و لوله های آب در مقابل خوردگی است و در مقابل انواع اسیدها صدرصد مقاوم است.

عایق حرارتی نانو چند لایه است؟

این مدل از عایق های حرارتی از لایه های مختلف رنگ و ذرات پرزدار ساخته می شوند. شما می توانید توقع چسبندگی بالا، جلوگیری از خوردگی و انتقال دما را از آنها داشته باشید. بعد از استفاده و خشک شدن شما می توانید عملکر عالی آنرا ببینید. این پوشش از دو بخش اصلی تشکیل شده اند:

 • تشکیل کامپوزیت با ساختار نانو حفره
 • رزین پلیمری

وقتی مصالح کار شما خشک شد، درون لایه ی ایجاد شده مجموعه ای از پرزها در کنار هم قرار می گیرند که مثل یک کلنی بزرگ عمل می کنند. در واقع ذرات نانوساختار در کل مجموعه پخش می شوند و رزین پلیمری بستر را برایشان فراهم می کند. این عایق از ترکیب 80 % ترکیبات کمپوزیت و 20 % رزین پلیمر ساخته شده است. این ترکیب را به کار بیاندازید و خیالتان راحت باشد که حالا یک عایق رطوبتی حرارتی نانو در اختیار دارید که به خوبی کار خود را انجام می دهد.

موارد مصرف عایق حرارتی نانو

عایق حرارتی نانو در زمینه ها و موارد بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد، در زیر به 15 مورد مهم مصرفی آن اشاره می کنیم تا ذهنتان برای به کار بردن آن بازتر شود:

 1. عایق کاری سرویس های بهداشتی
 2. عایق کاری لوله های آب و فاضلاب
 3. عایق کاری دیوارهای باران گیر
 4. عایق کاری فونداسیون و پی ساختمان
 5. عایق کاری آشپزخانه
 6. عایق کاری استخرها
 7. درزگیری و آب بندی شکافها و ترکها
 8. عایق کاری کف کولرها
 9. پوشش دیوارهای پیش ساخته
 10. ایجاد پوشش ضد زنگ جهت سازه های فلزی
 11. عایق کاری پشت بام های چوبی، فلزی ، سفالی ، بتنی ، آردواز ، آسفالتی ، کاه گلی
 12. پوشش نمای اصلی و جانبی ساختمان
 13. عایق کاری دیوارهای گچی و هر نوع مصالح دیگر
 14. ضد زنگ جهت سازه های فلزی
 15. چسباندن و آب بندی کاشی و سرامیک کف و دیوار سرویس های بهداشتی ، استخر ، آشپزخانه و نمای ساختمان

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک های زیر با ما در تماس باشید:

شماره تماس

پیج اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *