آموزش نصب ایزوگام بدون داربست

مقدمه

نصب ایزوگام بدون داربست یکی از روشهای مدرن در ایزوگام است. همه ی ما انسان ها طالب آرامش هستیم. زمانی که از آرامش صحبت می شود، آشنا ترین کلمه به گوش همه ی ما خانه باشد، خانه ای ایمن! ایمن در برابر انواع تغییرات جوی، باد، باران و رطوبت. یکی از راه های رسیدن به این هدف استفاده از ایزوگام است و می شود آن را به شیوه های مختلفی نصب کرد، اما چرا نصب ایزوگام بدون داربست؟ در این مقاله به این سوال و موارد دیگری که دارای اهمیت هستند پاسخ می دهیم تا اطلاعات لازم در اختیارتان قرار گیرد. اشراف شما به موضوع ضامن انتخاب درست شماست.

نصب ایزوگام

نصب ایزوگام بدون داربست و ایزوگام دیوار راهی بسیار خوب و مطمئن برای جلوگیری از نم و رطوبت ها بر بدنه ساختمان است و همچنین عامل بسیار مهمی برای محافظت از دیوار و بدنه ساختمان در مقابل گرما، سرما و تابش نور خورشید است. قطعا می دانید که مسئله نفوذ نم به ساختمان یکی از مهم ترین عوامل سستی بنا و ریزش آن است.

در مواردی که دیوار و بدنه ساختمان در مقابل تابش مستقیم نور خورشید قرار گرفته اند ایزوگام می تواند یک راه حل قطعی برای مسئله انعکاس نور باشد.

ایزوگام دیوار

ایزوگام دیوار به صورت نصب با داربست و نصب ایزوگام بدون داربست انجام می شود. برای هر دو روش صیقل دادن و صاف کردن دیوار کاری ضروری و واجب است، همچنین ماهیچه بندی قسمت های انتهایی یک دیوار هم توصیه می شود.

انجام مجموعه این کارها می تواند کیفیت ایزوگام شما را بالا برده و سرعت کار را چند برابر کند. توجه داشته باشید که نصب ایزوگام بدون داربست نیاز به تخصص در این زمینه دارد و هر کسی نمی تواند این کار را با کیفیت انجام دهد، یا در پایان پروژه را با بالا ترین کیفیت به شما تحویل دهد. به همین دلیل در انتخاب نصاب دقت کامل را داشته باشید.

نصب ایزوگام بدون داربست

هر چند نصب ایزوگام بدون داربست دارای مزیت های خاص خود است ولی قبل از شروع به کار، خالی از لطف نیست که در امور ساختمانی، اطلاعات خود را به صورت پیوسته به روز کنید. زیرا ما هر روز و در عرصه های مختلف شاهد پیشرفت های چشمگیری هستیم، با ورود تکنولوژی های تازه کارها با سهولت بیشتری انجام می شوند. به همین دلیل بررسی و دریافت اطلاعات روز برای ارتقاء روش هایتان نیازی ضروری است.

از جمله مزیت های نصب ایزوگام بدون داربست می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • وزن کمتری دارد.
  • کار سبک تری دارد.
  • نصب آن آسان تر است.
  • هزینه کمتری نسبت به ایزوگام با داربست دارد.
  • راهی تاثیر گذار برای محافظت از خانه و ساختمان شما در مقابل فرسایش است.

همچنین ایزوگام های دیواری در رنگ ها و انواع مختلف قابل سفارش هستند، برای همین می توانیم از ایزوگام به عنوان یک راه کم هزینه برای زیبا سازی ساختمان نیز استفاده کنیم.

نصب ایزوگام حرفه ای و مطمئن

در نصب ایزوگام بدون داربست، مورد مهم دسترسی به تجهیزات است. این مسئله توسط یک بالابر به آسانی حل می شود! در این روش جدای از هزینه اولیه که برای خرید ایزوگام پرداخت می کنید، لازم است هزینه های مختصری هم برای خرید موارد زیر در نظر گرفته شود:

  • رول
  • پیچ
  • پلاک

همان گونه که از نام ایزوگام بدون داربست پیداست این نوع نصب ایزوگام عاری از خطر های رایج نصب ایزوگام به روش داربست است و خطراتی از آن قبیل را برای نیروی کار به دنبال ندارد!

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک های زیر با ما در تماس باشید:

شماره تماس

پیج اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *