اجرای ایزوگام روی موزاییک و سرامیک

اجرای ایزوگام روی موزاییک و سرامیک

آیا ایزوگام به خوبی به موزاییک میچسبد؟ تجربه این را به ما ثابت کرده است که اجرای ایزوگام روی سطح خیلی صاف و صیقلی احتمال اینکه در آینده مشکل ساز شود وجود دارد.

آیا نیاز به کندن موزاییک است ؟ جواب خیر است ،راههایی وجود دارد که آنها را شرح میدهیم :

برای اجرای ایزوگام روی سطح خیلی صاف نیاز به کشیدن یک لایه قیر از نوع 70% شل و 30% سفت می باشد یا اگر موزاییک قدیمی است و حالت زبری به خود گرفته باشد،(مانند سیمان) میتوان بدون کشیدن قیر و هزینه اضافه این کار را انجام داد البته مستلزم اجرای ایزوگام از نوع تمام پلیمری می باشد که این امر با نظر کارشناس صورت میگیرد.

تا کنون بارها برای بازدید از کار بعد از بارندگی، نم یا رطوبت به داخل روی سقف نفوذ کرده بود،متوجه این قضیه شده ایم که ایزوگام  روی سطح موزاییکی به خوبی چسبیده نشده است و با کوچکترین ضربه یا سوراخ روی ایزوگام، رطوبت به زیر ایزوگام و در نهایت به زیر موزاییک نفوذ پیدا کرده که باعث خساراتی سنگین شده بود.

توصیه ما به عزیزانی که قصد اجرای ایزوگام روی سطح موزاییکی و سرامیکی را دارد ، حتما با کارشناسان و استاد کاران این حرفه مشورت کنند تا در آینده دچار مشکل نشوند.

لکه گیری ایزوگام روی سطح موزاییکی به هیچ وجه مشکل کار را حل نخواهد کرد.

پس توصیه ما این است اگر قصد اجرای لکه گیری روی موزاییک به قیمت مناست را دارید بهتر است تا قسمتی که شیب پشت بام جدا می شود، را با قیر و ایزوگام پوشش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *