انواع ایزوگام دلیجان

انواع ایزوگام دلیجان

انواع ایزوگام دلیجان که تشکیل شده از قیر و الیاف مصنوعی می باشد را می توان پوشش مقاومی برای عایق کردن سطوح گوناگون مانند: کف، دیواره، پی، بام ساختمان و استخر ها دانست. به منظور جلوگیری از رطوبت و نفوذ آب استفاده از انواع عایق رطوبتی ایزوگام الزامی است. برای خرید مستقیم انواع ایزوگام دلیجان و بهترین مارک های ایزوگام دلیجان تا پایان این این مقاله با ما همراه باشید.

ایزوگام فویل دار چیست؟

مواد تشکیل دهنده انواع ایزوگام دلیجان معمولاً مشابه است که در ادامه به آن می پردازیم. در کارخانه تولیدی ایزوگام دلیجان محصولات در دو نوع ایزوگام فویل دار و بدون فویل تولید می شوند. حقیقت این است که فویل روی ایزوگام تاثیری بر کیفیت آن نخواهد داشت. باید به این نکته توجه کنید که وجود فویل به تنهایی نمی تواند تضمین کننده کیفیت بالای ایزوگام باشد و معیار مناسبی برای انتخاب یک ایزوگام مرغوب نخواهد بود. پس چرا از ایزوگام فویل دار استفاده می شود؟ فویل باعث زیبایی رول ایزوگام شده و باعث می شود که در زمان های تابش نور خورشید، از شل شدن و متلاشی شده آن جلوگیری می کند.

ایزوگام ساده یا دورونایلکس یا پودری

از دیگر انواع ایزوگام دلیجان، ایزوگام ساده، دورونایلکس و ایزوگام پودری است. دو لایه حامل که شامل الیاف تیشوی نخ دار و پلی استر، از اجزای اصلی تشکیل دهنده ایزوگام ساده است. این محصول بدون روکش تولید می شود و دارای یک یک لایه فیلم پلی اتیلن محافظ است که از چسبندگی عایق در زمان تردد جلوگیری می کند. گستردگی استفاده از انواع ایزوگام موجب شده است که کیفیت محصولات بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد. در ایزوگام پودری به جای این که ایزوگام با روکش آلومینیوم محافظت شود با پودر مخصوص پوشانده می شود برای مکان هایی که در معرض تابش شدید خورشید نباشند ایزوگام پودری مناسب است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با ایزوگام دولایه دلیجان از طریق لینک های زیر با ما در تماس باشید.

شماره تماس

پیج اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *