ایزوگام استاندارد دلیجان

ایزوگام استاندارد دلیجان چیست؟

مشخصات ظاهری ایزوگام استاندارد دلیجان شامل موارد زیر میشود:

  1. ابعاد 10*1 متر (طول*عرض)
  2. ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر
  3. وزن تقریبی 40 تا 42 کیلوگرم به شکل رول های وکیوم شده

ایزوگام های تک لایه، دولایه و سه لایه استاندارد سفارشی که در ادامه با آنها آشنا میشویم.

انواع ایزوگام استاندارد

ایزوگام تک لایه

ایزوگام چه به صورت تک لایه و یا دو لایه، می تواند بدون روکش و یا با روکش آلومینیومی باشد. ایزوگام تک لایه یکی دیگر از انواع ایزوگام دلیجان است که فقط لایه پلی استر سوزنی داشته و از حوضچه مذاب قیر عبور کرده و با قیر ممزوج می شود. ایزوگام تک لایه در محل هایی که شکل های نامنظم هندسی نیاز است همانند اطراف شناژ، دیوار پی ها و محل برخورد مقاطع مثل پی و ستون استفاده می شود. ایزوگام تک لایه اقتصادی تر است اما در هنگام خرید ایزوگام تک لایه حتماً باید به کاربرد آن و کیفیت آن توجه کنید. این ایزوگام در محل هایی که آبریز کمتری دارد مانند تراس سرپوشیده به کار می رود.

ایزوگام دو لایه

برای سطوحی مانند پشت بام و سقف آپارتمان ها از عایق ایزوگام با روکش فویل آلومینیومی یا همان ایزوگام فویل دار استفاده می شود که در مقابل گرما مقاوم تر است و از ایزوگام بدون روکش یا ایزوگام ساده هم برای عایق کاری ساختمان، دیواره و کیف سرویس های بهداشتی استفاده می شود که مقرون به صرفه تر هم هست. ایزوگام دو لایه از پر مصرف ترین انواع ایزوگام دلیجان است. برای شناخت ایزوگام دولایه نیاز است که به ضخامت و وزن رول ایزوگام دقت کنید. ایزوگام درجه یک انعطاف پذیری بالایی داشته و شکستگی ندارد. ایزوگام دولایه پلیمری اصولاً با ضخامت 4 میلی متر تولید می شود.

ایزوگام سه لایه

ممکن است که پروژه ای دارای کاربرد خاص بوده باشد و نیاز به عایق کاری با ایزوگام سه لایه داشته باشد. ایزوگام سه لایه همان ایزوگام دو لایه است که در آن از مفتول های سیمی استفاده شده است. ایزوگام سه لایه صادراتی با کیفیت فوق العاده تولید می شود و به صورت سفارشی به کشورهای مختلف ارسال می شود. ایزوگام سفارشی سه لایه در مقابل سرما بسیار مقاوم است. ایزوگام سفارشی سه لایه قیمت بالاتر و کیفیت و ماندگاری بیشتری دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با ایزوگام دولایه دلیجان از طریق لینک های زیر با ما در تماس باشید.

شماره تماس

پیج اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *