ایزوگام دیوار

ایزوگام مناسب دیوار

یکی از محل هایی که معمولاً ایزوگام در آن استفاده می شود تا از ورود و نفوذ نم و رطوبت جلوگیری شود، دیوارها هستند. ایزوگام مرغوب به منظور جلوگیری از پوسیدگی و رطوبت در دیوار های ساختمانی اجرایی می شود. انتخاب بهترین عایق رطوبتی ایزوگام برای دیوار با توجه به ضخامت و وزن رول صورت می گیرد. ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر و وزن 42 کیلوگرم یکی از انتخاب های بسیار عالی برای دیوار است. دیواره های بیرونی ساختمان که به صورت مداوم در معرض هوای آزاد، تابش خورشید و رطوبت قرار دارند، با نصب ایزوگام دیوار قطعاً مقاوم تر می شوند.

با خرید بهترین عایق رطوبتی مخصوص نصب شدن بر روی دیوارها دیگر نگران نفوذ رطوبت از دیواره های جانبی ساختمان به داخل بنا نباشید.

ایزوگام مناسب برای دیوار می تواند بر اساس کیفیت و قیمت مناسب یکی از مهمترین عوامل در جهت کسب سود برای خریداران محسوب شود. ایزوگام های مناسب برای دیوار با دارا بودن طرح ها و نقش متناسب با نوع کاربری یعنی نمای ساختمان می توانند گزینه ای ایده آل برای مهندسین جهت افزایش زیبای سازه باشد.

بهترین ایزوگام برای دیوار

بهترین ایزوگام مناسب برای دیوار با برخورداری از قیر خالص می تواند به واسطه ارائه قدرت کششی بالاف مقاومت بالایی را نیز از خود بروز دهد.
ایزوگام های مناسب برای دیوار را می‌توانید تنها با استفاده از نصابی ماهر به خوبی در مکان مورد نظر نصب نمایید. با توجه به یکسان بودن فرآیند نصب ایزوگام دقت بر نصب ایزوگام بر روی دیوار توسط افراد باتجربه می تواند نقش موثری را در ارائه کیفیت در بر داشته باشد.
بهترین ایزوگام های خریداری شده خود را با همراه کردن بهترین نصاب ها برخوردار از دوام عمر بالا سازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با ایزوگام دولایه دلیجان از طریق لینک های زیر با ما در تماس باشید.

شماره تماس

پیج اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *