ایزوگام پلیمری چیست؟

ایزوگام پلیمری چیست؟

ایزوگام پلیمری از محصولات با کیفیت ایزوگام سینا بام دلیجان است ، اگر بخواهیم ایزوگام را براساس ماده تشکیل دهنده در فرایند تولید ایزوگام دسته بندی کنیم به دو نوع ایزوگام : ۱- ایزوگام دمیده 2 BOF – ایزوگام پلیمری BPP تقسیم و دسته بندی می شود .

در تولید ایزوگام پلیمری از قیر خالص ۶۰- ۷۰ استفاده شده که در استانداردها کیفیت دارای درجه نفوذ بیشتر و طول عمر مفید ایزوگام BPP بهتری دارد ، استفاده از قیر پالاشگاهی سبب چسبندگی بیشتر و انعطاف پذیری در برابر تغییرات دمای بیشتری ایزوگام را می تواند بهینه و بهبود بدهد .

استفاده از قیر پالاشگاهی سبب چسبندگی بیشتر و انعطاف پذیری در برابر تغییرات دمای بیشتری ایزوگام را می تواند بهینه و بهبود بدهد .

لزوم استفاده از لایه های پلی استر سوزنی نبافته در فرایند تولید ایزوگام پلیمری کارخانه ایزوگام سینا بام دلیجان باعث افزایش قدرت کششی ایزوگام عدم پارگی ایزوگام می شود ، فلت پشم شیشه یا تیشو برای لایه درونی ایزوگام استفاده می شود مطابق مشخصات استاندارد ۳۸۹۱ استفاده می گردد .

مزایای خرید ایزوگام پلیمری چیست؟

اولین مزیت ایزوگام پلیمری این است که ایزوگام در رده عایق های رطوبتی نوع A هستند و براساس استاندارد ملی کشور ساخته می شود.

به علت کاربرد قیر خالص در تولید ایزوگام پلیمری این عایق از وزن مناسبی برخوردار است. همین موضوع مانع از به وجود آمدن باری اضافی بر روی سازه و ساختمان می شود.

ایزوگام پلیمری انعطاف پذیری زیادی یعنی تا حدود منفی 5 درجه در فصل سرما دارد. البته انعطاف پذیری این عایق در فصل گرما تا حدود 100 درجه سانتی گراد است.

ایزوگام پلیمری سال های زیادی (برابر با 15 سال) پس از نصب قابلیت ماندگاری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *