جنس و ضخامت ایزوگام طرح دار

 جنس و ضخامت ایزوگام طرح دار

در ساخت ایزوگام طرح دار، در نوع عایق رطوبتی آن، به جای استفاده از فویل آلومینیومی از فیلم ۳۲ میکرون و ۲۵ میکرون وارداتی استفاده میشود. لازم است در فرمولاسیون این نوع ایزوگام نهایت دقت و توجه به کار رفته شود که در استحکام، چسبندگی و مقاومت آن خللی وارد نشود. نام دیگر ایزوگام طرح دار ایزوگام رنگی است که بر حسب نیاز مشتری و بر اساس درخواست ایشان همچنین پیشنهادات کارشناساسان زبده تولید و توسعه می یابد.

در ساخت ایزوگام رنگی المان های مختلفی مورد بررسی قرار گرفته می‌شود. برای مثال لازم است در ساخت این نوع ایزوگام از قیر پالایشگاهی با درصد خلوص بالایی استفاده شود و به دنبال آن مواد مصرفی باید هماهنگی لازم را داشته باشند تا نتیجه مطلوب و زیبایی نمایان شود. معمولاً در بهترین نوع رنگی از پایه بر اساس طرح و نوع نقش مورد نظر استفاده می شود که البته تعیین قیمت مصوب تاثیر گذار است.

 کارخانه شناخته شده در تولید ایزوگام طرح دار

از اولین نمایندگانی که به تولید ایزوگام طرح دار در سطح کشور پرداخت، می توان به ایزوگام دلیجان اشاره کرد. ایزوگام دلیجان به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پخش کننده ایزوگام و در واقع صاحب امتیاز اولین تولید کننده ایزوگام طرح دار در کشور است.

** جهت استعلام قیمت ایزوگام با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید**

این شرکت در نظر دارد با تلاش روز افزون ایزوگام طرح دار تولید شده را به بالاترین کیفیت مطلوب رسانده و در جلب رضایت مشتریان پیشتاز باشد.

محصول ایزوگام تحولی در صنعت ایزولاسیون به شمار رفته که به علت دارا بودن ویژگی هایی از جمله سبک وزنی، اجرای آسان، کاهش آلایندگی، سهولت اجرا و دوام بالای آن در برابر گرما سرما و عوامل خارجی مانند بارش شدید برف و باران این محصول یعنی ایزوگام را به برترین محصول سال های اخیر مبدل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *