خرید و نصب ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان، یک پوشش عایق مقاوم در برابر آب و رطوبت است که از الیاف مصنوعی و قیر تولید شده است و به طور کلی این محصول برای پیشگیری از نفوذ آب و رطوبت  در بام ساختمان ها به کار می‌رود.

اگر قصد دارید تا انواع ایزوگام دلیجان یا سایر برندهای معتبر تولیدی در سر تا سر کشور را خریداری و نصب نمایید، برای مشاوره و خرید ایزوگام با ما تماس بگیرید. با توجه به اینکه نام دلیجان برای تولید ایزوگام مشهور شده است، بسیاری از انواع ایزوگام که در مناطق دیگر کشور تولید می‌شوند برای فریب خریداران با پیشوند یا پسوند دلیجان نامگذاری می‌شوند. بسیاری از کارخانجات ایزوگام نیز نوع یکسانی از ایزوگام را با چندین نام برند مختلف به بازار عرضه می‌کنند.

ایزوگام دلیجان

کاربرد ایزوگام دلیجان

کاربرد ایزوگام دلیجان بر حسب مکان و کاربرد محل متفاوت است که در ادامه به مهم‌ترین کاربردهای این محصول اشاره کرده‌ایم.

• ایزوگام روکش دار، با روکش آلومینیومی‌ برای مکان‌هایی که بیشتر در معرض نور آفتاب ‌هستند، کارایی دارد.

• ایزوگام بدون روکش، برای سرویس‌های بهداشتی و پی ساختمان به کا‌ر‌می‌ رود.

• ایزوگام تک لایه با پلی استر دوخته که با نام فویل‌دار نیز شناخته می‌شود، در دیوارها و مکان‌هایی استفاده می‌شود که نیاز به انعطاف پذیری بیشتری دارند.

• ایزوگام عایق رطوبتی: این نوع ایزوگام جهت پی و فونداسیون مناسب هستند. همچنین از آن‌ها برای دیواره بیرونی، استخرها و بام‌ها استفاده می‌شود.

 

چه طور ایزوگام با کیفیت را تشخیص بدهیم ؟

به دلیل تنوع بسیار زیاد در کیفیت و انواع ایزوگام، و همچنین تفاوت در شرایط محیطی و جوی محلی که ایزوگام در آن نصب می‌شود،‌ پیش از انتخاب یک ایزوگام مناسب باید محل نصب ایزوگام بررسی شود تا ایزوگامی را خریداری نمایید که بتواند بهتر با محیط سازگاری داشته باشد.

برخی از انواع ایزوگام دارای مقاومت‌های مختلفی در برابر سرما و گرما هستند. انواع مختلفی از روکش برای ایزوگام وجود دارد و همچنین ضخامت و نوع مواد چسبنده در زیر ایزوگام با یکدیگر متفاوت است. با توجه به موارد فوق برای یک خرید بهینه ابتدا لازم است تا محل نصب ایزوگام توسط کارشناس  ایزوگام گستر بازدید شود و بسته به نیاز بهترین ایزوگام‌هایی که برای کاربرد مورد نظر مناسب هستند به شما پیشنهاد داده شود.

 

قیمت ایزوگام دلیجان چقدر است؟

قیمت بهترین برند عایق رطوبتی دلیجان چیزی است که الزاماً در زمان خرید این محصول باید به آن توجه کرد و از ملاک های خریداران به شمار می آید. در واقع، خریداران در زمان خرید بهترین برند عایق رطوبتی دلیجان به جز کیفیت کار به قیمت نیز توجه دارند و آن را نیز مدنظر قرار می دهند.

یعنی آن ها به دنبال خرید ایزوگامی هستند که علاوه بر کیفیتی عالی از قیمت مناسبی هم برخوردار باشد. در رابطه با قیمت برند ایزوگام دلیجان باید خدمت شما عرض کنیم که با توجه به تغییراتی که مدام در قیمت ایزوگام های تولیدی ایجاد می شود در این رابطه نمی توان نظر قطعی را صادر کرد و باید از طریق کارشناسانی خبره و کاردان در این مورد اطلاعاتی را جویا شد.

 

بهترین زمان برای نصب ایزوگام

برای نصب عایق رطوبتی حتما باید به زمان نصب توجه داشته باشید. بهترین زمان برای نصب عایق رطوبتی فصل تابستان و اوایل پاییز است. به این دلیل که در این دو فصل سقف کاملا خشک و عاری از رطوبت است و مقدار رطوبتی هم که در هوا وجود دارد، حداقل است. اگر در هنگام نصب رطوبت وجود داشته باشد ایزوگام باد می‌کند و تاول می‌زند. نکته دیگری که باید در هنگام نصب عایق رطوبتی به آن توجه کنید، این است که اگر شیب بندی پشت بام را تازه انجام داده‌اید، حتما تا زمان خشک شدن کامل سطح و از بین رفتن رطوبت آن صبر کنید. به یاد داشته باشید که دمای مناسب برای نصب ایزوگام بالاتر از ۵ درجه سانتی گراد است. همچنین بهتر است رول‌ها از چند روز قبل از استفاده شدن، در محیط گرم یا معتدل قرار داشته باشند. در صورتی که ایزوگام‌ها بیش از حد سرد باشند، هنگام باز کردن رول‌ها ممکن است بشکنند. به همین دلیل است که کارشناسان توصیه می‌کنند ایزوگام را در ماه‌های مرداد و شهریور نصب کنید. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد دمای مناسب ارائه داده‌ایم.

 

نکات مهم در هنگام خرید ایزوگام

در زمان خرید ایزوگام باید ایزوگام را در چند مرحله مورد بررسی قرار داد و قبل از همه چیز باید به جنس ایزوگام دقت کرد چون که جنس ایزوگام نقش مهمی در کارکرد ایزوگام دارد. خرید ایزوگام مرغوب در افزایش عمر ایزوگام بسیار تاثیر دارد. از آنجا که شرکت‌های زیادی، ایزوگام‌های نامرغوب تولید‌ می‌کنند باید در هنگام خرید ایزوگام به نکاتی توجه کرد که در زیر به بررسی این نکات پرداخته شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *