عایق حرارتی نانو

مقدمه

آگاهی از عایق های حرارتی نقش بسیار مهمی در روند ساختن ساختمان بازی می کنند، زیرا به وسیله جلوگیری از هدر رفتن انرژی باعث کاهش هزینه ها در درازمدت خواهد شد. اگر شما می خواهید به بهترین شیوه ها و مقرون به صرفه ترین روش های عایق کاری ساختمان دست پیدا کنید لازم است خود را به روز کنید. یکی از امروزی ترین این روش ها عایق های حرارتی نانو هستند.

در دنیای امروز علم نانو پای خود را از فقط یک علم بودن فراتر گذاشته است و به صورت چشمگیری با صنایع مختلف در هم آمیخته است. از جمله در حوزه ساختمان سازی می تواند زمینه ی عایق کاری را به عنوان پیشرو مثال زد. در این مقاله ما می کوشیم تا به شما نشان دهیم که عایق های حرارتی نانو چه هستند و چه کاربردی دارند ؟

به صورت عمومی می توان انواع عایق های مختلف را به دسته های زیر تقسیم کرد:

  • عایق حرارتی
  • عایق رطوبتی برودتی
  • عایق صوتی

علم نانو در زمینه عایق حرارتی بسیار موفق عمل کرده است. در ادامه مطلب، از انواع عایق کاری در ساختمان صحبت می کنیم و موارد زیر را مورد بررسی قرا می دهیم:

  • چرا عایق حرارتی نانو؟
  • عایق رنگ های نانو پلیمر
  • عایق حرارتی نانو مایع
  • عایق حرارتی نانو چند لایه است؟
  • موارد مصرف عایق حرارتی نانو
  • و …

چرا عایق حرارتی نانو؟

در دنیای رقابتی امروز، لازم است تا آنجا که امکان دارد در انرژی، سوخت و هزینه های جاری خود صرفه جویی کنید. این حرکت شما را از باقی رقیبان پیش می اندازد. برای رسیدن به چنین مقصودی می توانید به سراغ عایق های حرارتی نانو بروید. این عایق ها با عملکرد مناسبشان از مصرف بیش از اندازه منابع موجود جلوگیری کرده و باعث حفظ محیط زیست می شوند.عایق حرارتی نانو دیوار و سقف می تواند با ایجاد بازتاب در انرژی در جریان و تغییر ضریب حرارتی محیط باعث پایین آمدن دما می شود و انرژی را برای شما ذخیره می کند.

عایق رنگ های نانو پلیمر

عایق رنگ نانو پلیمر از جدید ترین عایق های حرارتی نانو که به بازار آمده است. در بین همه عایق های مورد استفاده در بازار از عملکرد بهتری در مقابل حرارت بالا برخوردار است. شما می توانید علاوه بر دمای همرفتی، برای جلوگیری از گرمایی که به وسیله تشعشعات منتقل می شود هم روی این عایق حساب کنید. دیگر امتیاز این نوع عایق در انعطاف پذیری آن حین اجرا خودش را نشان می دهد، شما می توانید در ساختمانی مسکونی که ساکنینی در آن مشغول زندگی هستند عملیات عایقکاری را انجام دهید. لازم به ذکر است که برای استفاده از آن به هیچ گونه تغییر در شکل و نمای ساختمان احتیاج نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک های زیر با ما در تماس باشید:

شماره تماس

پیج اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *