عوامل موثر در قیمت ایزوگام شرق مشهد

عوامل موثر در قیمت ایزوگام شرق مشهد

قیمت تمام شده ایزوگام شرق مشهد به عواملی بسیار مهم و اساسی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به نوع قیری که در تولید انواع این محصول مورد استفاده قرار می گیرد اشاره کرد که هر چه باکیفیت تر و بهتر باشد الزاماً قیمت هر رول از این ایزوگام هم بالاتر است.

مورد دیگر نحوه فروش رول های تولیدی است که در صورت فروش عمده به مراتب پایین تر از خرده فروشی هستند.

البته در صورتی که خریدار محصول را به صورت خرید مستقیم و از درب کارخانه به وسیله نمایندگی فروش این محصول خریداری کند نیز قیمت کمتری را می پردازد.

مورد دیگری که می توانیم در این رابطه ذکر کنیم پلیمر مورد استفاده و همین طور ضخامت هر یک از رول های خریداری شده و وزن آن هاست که بر روی قیمت نهایی این محصول تولیدی اثرگذار است.

البته در این میان بهتر است اشاره ای هم به تیشوی مورد استفاده در تولید و ساخت این محصول کنیم که می تواند موجب کاهش یا افزایش قیمت تمام شده آن شود.

جهت مطالعه مطالب مشابه اینجا کلیک کنید.

وجود تنوع در ایزوگام شرق مشهد

همان طور که در جریان هستید در کشور ما ایران هر کدام از مناطق آب و هواهای متفاوتی دارند. از این رو، با توجه به هر منطقه باید از ایزوگام و عایق رطوبتی به خصوصی استفاده کرد.

ایزوگام های تولیدی در کارخانه ایزوگام شرق براساس آب و هوای مناطق مختلف کشور تولید شده اند و از این رو نگرانی بابت این مورد نداشته باشید.

برای مطلع شدن از قیمت ها و سفارش محصولات کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *