قیمت ایزوگام دولایه دلیجان

ایزوگام دولایه دلیجان

ایزوگام دلیجان دولایه از 2 لایه پلی استر و تیشوی نخدار تشکیل شده است این محصول با توجه به تمامی استانداردهای موجود در مسیر تولید عایق های رطوبتی تولید شده و روانه بازارهای داخلی و صادراتی می شود. روکش ایزوگام تک لایه و یا دو لایه می تواند نایلون (فیلم پلی اتیلن) و یا فویل آلومینیومی و پودر تالک باشد. این دولایه بر روی هم قرار گرفته و از حوضچه مذاب قیر عبور می کند. انتخاب بهترین مارک ایزوگام که بهترین کیفیت مواد اولیه و قیمت مناسب را دارد برای خریداران امری قابل توجه است.

ایزوگام دولایه دلیجان با کیفیت و بهترین قیمت 

در بازار داخلی شاهد تولید انواع عایق رطوبتی با کیفیت ها و قیمت های بسیار متنوع هستیم و بعضاً شاهد اختلاف قیمت های زیادی هم هستیم.

  1. نوع ایزوگام از نظر تعداد لایه ها
  2. قیر مصرفی و کیفیت آن
  3. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام
  4. هزینه های تولید
  5. هزینه های بارگیری
  6. قیمت الیاف تیشو و پلی استر و کیفیت آن ها و ارزش برند و شرکت تولید کننده، مجموعه ای از عواملی هستند که قیمت هر رول ایزوگام را نهایی می کنند.

خرید مستقیم ایزوگام بی واسطه از درب کارخانه در کاهش قیمت ایزوگام دولایه دلیجان و دیگر انواع عایق رطوبتی نقش بسزایی دارد. لیست قیمت را مستقیم از کارشناس تهیه کنید. ایزوگام محصولی است که به جهت تغییر و نوسان مداوم قیمت مواد اولیه به روز قیمت گذاری شده و لیست قیمت ها روزانه نهایی و اعلام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با ایزوگام دولایه دلیجان از طریق لینک های زیر با ما در تماس باشید.

شماره تماس

پیج اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *