نکات مهم برای خرید ایزوگام

کسب اطلاعات قبل از خرید ایزوگام :

برای خرید ایزوگام همانطور که گفته شد باید به این نکته توجه نمایید اولی کیفیت آن است و دومی قیمت آن است ، زمانیکه کیفیت بالا میرود به طبع آن قیمت افزایش پیدا میکند.

توصیه ای که همواره به آن اشاره میکنیم قبل از خریدهر نوع ایزوگام که قصد خرید آن را دارید از تمامی جزئیات آن و ضمانت نامه ها و بیمه های تحت پوشش آن محصول کسب اطلاعات نموده و اطمینان لازم از خرید و تحویل به موقع آن را داشته باشید، شما با این کار در حقیقت بهترین خرید ایزوگام را انجام میدهید.

 

شرایط نصب ایزوگام بر سطوح دیوار و پشت بام ها :

 به این نکته حتماً توجه نمایید ایزوگام در سطوحی همچون فلزی  به دلیل انقباض و انبساط فراوان، سرامیکی و  چوبی  به دلیل باد کردن و آسیب دیدگی های مکرر عملکرد خوبی ندارد و نمیچسبد و در کمترین زمان مورد استفاده شده کنده میشود.

البته اگر شما قصد دارید مجدد روی ایزوگام قبلی ایزوگام جدیدی را نصب نمایید بهتر است لایه ای که فلزی یا آلومینیومی ایزوگام است را بکنید .

در سطوح سرویس های بهداشتی و حمام ها ایزوگام نباید به صورت صاف بروی کاشی یا سرامیک نصب گردد.

حال با توجه به اینکه سطوح های مختلفی را نمی توان ایزوگام کرد ، در نتیجه بهترین مکانی را ایزوگام کارایی بالایی دارد بروی آجر است و یا روی گچ ، البته برای سرویس های بهداشتی و حمام ها که افزایش رطوبت داریم قیر گونی بهتر عمل میکند.

بهترین فصل برای نصب ایزوگام(بخوانید…)

مکان های مناسب ایزوگام :

سطوحی که قبلاً  آسفالت شده باشد یا قیر بروی آنها انجام شده باشد ، بهترین مکان هایی هستند جهت ایزوگام کردن چون قیری که داخل ایزوگام هست با قیری در سطوح زیرین ایزوگام وجود دارد ترکیب گشته و همچنین میتوان در محیط هایی که سیمانی و بتونی استاندارد دارند ایزوگام مقاوم و با دوام داشته باشیم و با خیال راحت نصب را انجام دهیم و سالیان سال از ایزوگام مربوطه استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *